Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Naše služby

Služby, ktoré ponúkame našim klientom v rámci profesionálnej realitnej agentúry. 

3D pôdorysy: Naši klienti si môžu vytvoriť presné 3D pôdorysy svojho budúceho domu alebo bytu, ktoré umožňujú detailný prehľad nad dispozíciou a rozlohou miestností.

Vizuálne prezentácie: Ponúkame aj vizualizácie nehnuteľností, či už 3D modely alebo profesionálne fotografie, ktoré nám umožnia ukázať našim klientom nehnuteľnosť z najlepšej strany a pomôcť im získať predstavu o jej vzhľade a priestorovom usporiadaní.

Videoobhliadky: Naši klienti môžu mať možnosť pozrieť si video obhliadku nehnuteľnosti, ktorá ich zaujíma, čo umožní virtuálnu prehliadku bez toho, aby museli ísť na fyzickú prehliadku.

Virtuálne obhliadky: Ponúkame aj možnosť virtuálnych obhliadok pomocou technológií ako je napríklad Matterport, ktorý umožňuje klientom vidieť celú nehnuteľnosť v 3D aj z ďalších uhlov pohľadu.

Zábery z dronu: Okrem toho ponúkame aj zábery z dronu, ktoré umožňujú klientom vidieť nehnuteľnosť z pohľadu vtáka a získať prehľad o okolí.

Odborné poradenstvo: Okrem vizuálnej prezentácie nehnuteľností ponúkame aj odborné poradenstvo v rámci realitného trhu, aby klienti získali lepšie porozumenie o tom, čo sa na trhu deje a čo by mali očakávať pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti.

S týmito službami môžu naši klienti očakávať najvyššiu úroveň profesionality a kvality od našej realitnej agentúry.

Analýza trhu :

Naša realitná agentúra ponúka odbornú analýzu trhu nehnuteľností, ktorá umožňuje našim klientom získať prehľad o aktuálnej situácii na trhu a urobiť informované rozhodnutia. Naši skúsení analytici sa venujú detailnej analýze aktuálnej ponuky a dopytu na trhu nehnuteľností, vrátane porovnania cien a vlastností podobných nehnuteľností v danej lokalite.

Naša analýza trhu je založená na údajoch z reálnych obchodov, aktuálnych inzerátov na internete a našej vlastnej databáze nehnuteľností. Vďaka tomu máme presný prehľad o aktuálnej ponuke nehnuteľností v danom regióne a môžeme pomôcť klientom identifikovať najlepšie príležitosti na trhu.

S našou analýzou trhu môžu klienti získať informácie o aktuálnej cene nehnuteľností, trendoch na trhu a očakávaniach do budúcnosti. Taktiež sa môžu dozvedieť o nových investičných príležitostiach a o výhodách kúpy alebo predaja nehnuteľnosti v danom čase.

Naši klienti môžu mať istotu, že s našou analýzou trhu získajú najpresnejšie informácie a vedenie v rozhodovacom procese, čo im umožní dosiahnuť najlepšie výsledky na realitnom trhu.

Exkluzívny predaj :

Exkluzívny predaj nehnuteľností má pre klientov mnoho výhod. Pri exkluzívnom predaji má klient istotu, že sa jeho nehnuteľnosť bude predávať s maximálnym nasadením a efektivitou, pretože len jedna realitná kancelária bude mať exkluzivitu na jej predaj. Okrem toho môžeme klientom pri exkluzivite ponúknuť:

  • Komplexný servis a zastrešenie celého predaja, vrátane právnej pomoci a financovania.
  • Profesionálne fotografie a videá nehnuteľnosti.
  • Inzerciu na vybraných portáloch a vlastnej webovej stránke.
  • Osobné poradenstvo od nášho skúseného realitného makléra.
  • Možnosť využitia moderných marketingových nástrojov, ako sú napríklad 3D pôdorysy, virtuálne prehliadky alebo videá z dronu.

Takýto prístup zvyšuje pravdepodobnosť úspešného predaja nehnuteľnosti v čo najkratšom čase a za najvýhodnejšiu cenu.

Pri exkluzívnom predaji nehnuteľnosti ponúkame klientom nielen výhody spojené s profesionálnym a individuálnym prístupom k predaju ich nehnuteľnosti, ale aj riešenie ich finančných záležitostí. Spájame takto finančné a realitné služby do jednej krabičky, čím zrýchľujeme postupy, ktoré klient musí absolvovať. Tento prístup pre klienta je výhodný, pretože sa nemusí zaoberať riešením financií na jednej strane a hľadaním kupca na strane druhej. Zabezpečujeme aj poradenstvo pri financovaní nehnuteľnosti a pomáhame klientom s úvermi, hypotékami či leasingom. Takto sa klienti môžu zamerať na svoj život a zanechať riešenie finančných a realitných vecí na nás.

S naším exkluzívnym prístupom k predaju nehnuteľností získate nielen prednosť pri predaji, ale aj bezpečnosť pre seba a vašu rodinu. S našimi odborníkmi na financie a reality, ktorí využívajú najmodernejšie nástroje, zabezpečíme, že vaša nehnuteľnosť bude predaná za najlepšiu cenu na trhu. Okrem toho vám ponúkame aj pomoc s financovaním vašej novej nehnuteľnosti, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je pre Vás skutočne dôležité - zabezpečenie seba, svojej rodiny a vášho domova.