Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Blog


Daň z predaja nehnuteľnosti je daň, ktorú musí platiť osoba, ktorá predáva nehnuteľnosť. V mnohých krajinách sa nazýva aj "daň z kapitálových ziskov" a zvyčajne sa vypočítava ako rozdiel medzi kúpnou cenou nehnuteľnosti a jej predajnou cenou.


Investovanie môže byť pre niekoho zložitá záležitosť, ale ak sa naučíte základy, môžete si vytvoriť dlhodobý finančný plán, ktorý Vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Nižšie je uvedený návod na správne investovanie, ako zlepšiť finančnú gramotnosť a ako sa mať v dnešnej dobe lepšie.


Boj s vysokou infláciou je pre mnohých investorov veľkou výzvou, pretože ich úspory môžu rýchlo strácať hodnotu. Investovanie do nehnuteľností a akciového trhu môže byť jedným z riešení, ako ochrániť svoje úspory pred infláciou a zarobiť zároveň aj zisk.