Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Karolina Maria Merchel

Karolina Maria Merchel

Konateľ spoločnosti - Bratislava, Dunajská Streda, Slovensko

  • Slovensky
  • Česky
  • Polskie
  • English
  • sora
  • rusr

 

“Priame, jednoduche jednanie budí v ľuďoch všetky dobré inštinkty. Ak jednáš otvorene a s úmyslom poslúžiť ľuďom, tvoj úspech je neodvratný.”

Dobrý deň a srdečne Vás vítam na mojej stránke! Som Karolina Maria Merchel a chcela by som sa s Vami podeliť o svoj príbeh a vášeň pre nehnuteľnosti a financie..

Ako mnohí z Vás, aj ja som zažila pocit neocenenia v pracovnom prostredí. Pracovala som v oblasti výroby a vždy som túžila po niečom viac - slobode, čase pre seba a pre rodinu a chcela som dosiahnuť svoje sny a pomáhať ľuďom. Postupne som objavila svoju vášeň pre nehnuteľnosti a financie a rozhodla sa v tejto oblasti zúročiť svoje nadanie a skúsenosti.

V minulosti som pracovala v jednej finančnej inštitúcii spojenej s realitami a v tomto obore som našla skutočnú radosť. Baví ma fotografovať a zaujíma ma modernizácia a vizualizácia interiérov a exteriérov. S radosťou som začala fotografovať reality a venovať sa homestagingu. Pre mňa je predaj nehnuteľnosti niečím úplne jedinečným - každá nehnuteľnosť má svoju dušu a zaslúži si špeciálny, exkluzívny prístup.

Po zlej skúsenosti v predchádzajúcej firme som sa rozhodla otvoriť vlastnú firmu a pomáhať každému, koho stretávam na svojej ceste. Snažím sa spájať finančné poradenstvo s realitami, aby som mohla pomôcť klientom zlepšiť ich finančnú situáciu a dosiahnuť ich sny.

V našej firme veríme, že každý si zaslúži najlepšie a preto sa snažíme poskytovať len tie najvyššie štandardy v oblasti finančných služieb. Chceme pomôcť ľuďom dosiahnuť finančnú slobodu a zabezpečiť si svoju budúcnosť. Veríme, že naša práca môže mať pozitívny vplyv na životy našich klientov a sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou tohto procesu.

Ako povedal Jeff Bezos: "Staňte sa vynikajúcimi v tých veciach, ktoré sú pre vás dôležité. Pre ostatné veci nájdite tých najlepších ľudí." Toto je jedna z filozofií, ktorú v našej spoločnosti nasledujeme. Snažíme sa byť najlepší v oblasti finančných služieb a nehnuteľností, aby sme mohli našim klientom ponúknuť len tie najvyššie štandardy. Ak hľadáte odborníkov na financie a nehnuteľnosti, ste na správnej adrese. Naši odborníci Vám radi pomôžu s Vašimi cieľmi a zabezpečia Vašu finančnú slobodu a budúcnosť.

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia