Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Na predaj pozemok 5002m2 v Modre nad priestormi Pod Gaštankou v nádhernej prírode.

Ulica: Kalinčiakova
Obec: Modra
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Poľnohospodárske a lesné pozemky
cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Túžite po svojej záhrade s chatkou v  očarujúcej prírodnej scenérii? Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok 5002m2, ktorý sa nachádza vo vyhľadávenej kľudnej lokalite nad dedinkou MODRA povyše priestorov ,,POD GAŠTANKOU".

Pozemok má rozmer 5002m2, širka od 21-25m. 

Inžinierske siete sú neni dotiahnuté na pozemok.

Z prednej časti pozemku je prístupová poľná cesta a so vstupnou uzamykateľnou bránou. Terén pozemku je svahovitý. Táto časť pozemku bola majiteľom obrábaná ako záhrada ,kde sú vysadené ovocné stromy, oplotený vinohrad a v pozadí stojí chatka so zastavanou plochou 16m2, ktorá bola využívana na oddych a odkladanie potrebného sezónneho náradia.

Zo zadnej strany pozemku je taktiež pristupová poľná cesta . Táto časť je viac rovinatá. Pozemok bol využivaný v minulosti najmä na víkendové stretnutia o čom svedčí aj odparkovaná maringotka , ktorá bola v minulosti obývaná. 

Pozemok sa dá rozdeliť na dve časti a to po 2501m2. Je vhodný najmä pre záhradkárov ,na pestovanie rôznych plodín.

Lokalita je naozaj očarujúca -nachádza sa v lone panenskej prírody Malých Karpát, ktorá vie osloviť takmer každého.

Pre bližsie informácie nás kontaktujte 0917 648 039, email petrafoltanovicova@estatecompany.sk

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
5002 m2
Plocha pozemku:
5002 m2
Zastavaná plocha:
38 m2
Klimatizácia:
nie
Káblová televízia:
nie
El. napätie:
nie
Parkovanie:
nie
Voda:
nie
Krb:
nie
Inžinierske siete:
nie
Kanalizácia:
nie
Plyn:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Petra Foltanovičová

Petra Foltanovičová

Konateľ spoločnosti

  • Slovensky
  • Česky
  • English

 

Môj príbeh sa začínal vo svete gastra, takže človek by vôbec nepovedal že sa dostanem do sveta financií. Keďže som flexibilný človek a covid situácia ma prinútila sa venovať inej aktivite, vybrala som si svet financií. A prečo ? Pretože som sa rozhodla ľuďom pomáhať a zlepšovať najmä ich finančnú situáciu a stým spojené aj bývanie, poistenie a pod., aby som mala istotu že potom klienti ostávajú spokojní. 

Na začiatku to bolo veľmi ťažké, kým som nabrala skúsenosti, ale veľmi rýchlo som sa naučila kopec vecí a riadila som sa svojim inštinktom. Postupne s mojím prístupom začali byť spokojní aj moji klienti a odporúčania sa začali len tak na mňa hrnúť, z čoho som bola veľmi milo prekvapená a zároveň ma to poháňalo vpred a podporovalo v mojej práci, nabrala som istotu a sebavedomie. 

My s mojou spoločnosťou sme sa rozhodli klientom a nie len klientom ale aj všetkým ľuďom ukázať, že financie a reality nie sú len o prázdnych slovách, ale o tom ako človek dokáže byť potom šťastný a spokojný s výsledkom jeho finančného sprostredkovateľa. Som hrdá na to, že sme sa s mojou spoločníčkou vydali na túto dlhú a vytrvalostnú cestu plnú pekných a tvorivých zážitkov.

V spoločnosti  Estate company   som v rámci našej spolupráce dostala presne to po čom som túžila. Som súčasťou profesionálneho tímu, ktorý tvoria špecialisti na osobné a firemné financie. V prvom rade ma táto práca napĺňa a neskutočne baví. Moje pocity sú skvelé, pretože viem že som každý deň mala možnosť niekomu pomôcť a zlepšiť mu jeho situáciu v živote. Je to príjemné počuť spätnú väzbu od klientov, ich spokojnosť a moja ústretovosť voči nim, snažím sa pomáhať aj splniť ich ciele.

Mojou srdcovkou sú hypotéky, avšak princípy finančného plánovania sú alfou a omegou pri poskytovaní komplexných služieb. Vždy bojujem za klienta a snažím sa mu vybaviť čo najlepšie podmienky financovania. Moji klienti sa na mňa môžu vždy spoľahnúť. Mám rada nové výzvy a s každou sa vždy rada aj popasujem. 

Na začiatku sa oboznamujem s klientovým príbehom, počúvam vždy pozorne a hneď sa mi v hlave vytvára obraz ako mu najlepšie pomôcť. Vždy mám naštudovanú aktuálnu situáciu na trhu, takže klientovi vždy ponúkam najaktuálnejšie informácie. S klientom viem prebrať všetko, od hypotéky až po dôchodok a rentu. 

 

Radi Vám poradíme